«نهنگ عنبر ۲» از مرز ۱۰ میلیارد عبور کرد
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۳۸:۴۳
با توجه به اکران فیلم‌های جدید در هفته‌های اخیر در سینماهای تهران و شهرستان روند رو به رشدی در اقبال مخاطب به آثار اجتماعی شاهد هستیم.
با توجه به اکران فیلم‌های جدید در هفته‌های اخیر در سینماهای تهران و شهرستان روند رو به رشدی در اقبال مخاطب به آثار اجتماعی شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس: از صبح چهارشنبه فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» با موضوع اجتماعی در سینماها اکران شد و مورد اقبال مواجه شد این در شرایطی است که در هفته های اخیر فروش فیلم «ویلایی ها» هم افزایش یافت و بااقبال بهتری مواجه شد. فیلم سینمایی «نهنگ عنبر سلکشن رویا» هم در گونه کمدی با اقبال گسترده ای مواجه شد و ظرف 22 روز به باشگاه 10 میلیاردی ها پیوست که رکورد بی سابقه ای است.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «ویلایی ها» در تهران به فروش 315 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 90 میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم 405 میلیون تومان شد. فیلم سینمایی «آشوب» هم با فروش 212 میلیون در تهران و 68 میلیون در شهرستان روبرو شد که در کل فروش فیلم به رقم 280 میلیون رسید.

وی درباره اکران فیلم «گشت 2» گفت: فیلم در تهران و شهرستان ها اکران است و با وجود توزیع در شبکه نمایش خانگی هنوز برخی سینماها فیلم را به نمایش درآوردند و مخاطب در سالن سینما فیلم را می بیند. این فیلم هم اینک به فروش 19 میلیارد و 765 میلیون تومان رسید که به نظر می رسد به 20 میلیارد خواهد رسید.

مختاری ادامه داد: فیلم «خوب بد جلف» به فروش 16 میلیارد و 115 میلیون تومان رسید.

سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا درباره فروش «مادر قلب اتمی» گفت: فیلم در تهران ظرف دو روز به فروش 185 میلیون تومان ودر شهرستان ها به فروش 55 میلیون رسید. این فیلم در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، کرج و گرگان به نمایش درآمده است.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «نقطه کور» گفت: فیلم سرگروهش را از دست داده اما همچنان در تعدادی از سینماها به نمایش درمی آید. هم اینک فروش فیلم به 360 میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلمهای این دفتر گفت: فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به فروش 10 میلیارد و 30 میلیون تومان رسید این فیلم نمایش خود را از 20 اردیبهشت ماه آغاز کرد و در این فرصت کوتاه به باشگاه 10 میلیاردی ها پیوست.

وی ادامه داد: اقبال مخاطب و هنرمندان از فیلم «برادرم خسرو» بسیار خوب است و هم اینک به فروش 850 میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «امتحان نهایی» به فروش 399 میلیون و 833 هزار تومان، «دو عروس»14 میلیون و 827 هزار تومان و «تیک آف» به فروش 1 میلیارد و 7 میلیون و 636 هزار تومان رسید.

تبلیغات