استخدام نیروی اداری خانم در یک موسسه فرهنگی
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۱۰:۵۱
دعوت به همکاری یک موسسه فرهنگی جهت تکمیل نیروی اداری خود از میان افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند درخواست خود را به ایمیل ANPj1396@yahoo.com ارسال نمایند. شرایط لازم: 1- خانم 2- آشنا به کامپیوتر 3- روابط عمومی بالا 4- حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم 5- ساکن بیرجند پس از ارسال ایمیل جهت انجام مصاحبه حضوری ب
دعوت به همکاری یک موسسه فرهنگی جهت تکمیل نیروی اداری خود از میان افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند درخواست خود را به ایمیل ANPj1396@yahoo.com ارسال نمایند. شرایط لازم: 1- خانم 2- آشنا به کامپیوتر 3- روابط عمومی بالا 4- حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم 5- ساکن بیرجند پس از ارسال ایمیل جهت انجام مصاحبه حضوری با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد. (ارسال رزومه کاری و تلفن های تماس الزامی می باشد)

دعوت به همکاری

یک موسسه فرهنگی جهت تکمیل نیروی اداری خود از میان افراد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند درخواست خود را به ایمیل ANPj1396@yahoo.com ارسال نمایند.

شرایط لازم:

1- خانم

2- آشنا به کامپیوتر

3- روابط عمومی بالا

4- حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم

5- ساکن بیرجند

پس از ارسال ایمیل جهت انجام مصاحبه حضوری با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد. (ارسال رزومه کاری و تلفن های تماس الزامی می باشد)

تبلیغات