اسد و همسرش با آزاد شدگان از دست داعش دیدار کردند
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۵:۲۱:۳۷
رئیس جمهور سوریه در دیدار با افراد تازه آزاد شده از دست گروه‌های تروریستی گفت که تا زمانی که امنیت به سوریه باز نگردد خوشحالی ما کامل نمی‌شود....
رئیس جمهور سوریه در دیدار با افراد تازه آزاد شده از دست گروه‌های تروریستی گفت که تا زمانی که امنیت به سوریه باز نگردد خوشحالی ما کامل نمی‌شود....

رئیس جمهور سوریه در دیدار با افراد تازه آزاد شده از دست گروه‌های تروریستی گفت که تا زمانی که امنیت به سوریه باز نگردد خوشحالی ما کامل نمی‌شود.

العالم ـ سوریه
"بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در جریان استقبال از 34 فرد ربوده شده که به تازگی آزاد شده‌اند، گفت: ما به عنوان دولت درباره موضوع افراد ربوده شده و مفقود حساسیت زیادی داریم.

این افراد آزاد شده توسط گروه‌های مسلح تروریستی در منطقه برزه در دمشق ربوده شده بودند.

بشار اسد و همسرش در این دیدار، آزادی افراد ربوده شده را به خانواده آنان تبریک گفت.

بشار اسد گفت که جامعه سوریه به دلیل موضوع ربوده شدگان و افراد مفقود در بحران اجتماعی واقعی به سر می‌برد و این موضوع برای ما به عنوان دولت از حساسیت زیادی برخوردار است و هیچ هفته یا ماهی نمی‌گذرد مگر آنکه عملیات تبادل چه در مقیاس یک نفر یا مجموعه‌ای از ربوده‌شدگان انجام می‌شود و در واقع این موضوع تنها تلاش دولت نبوده بلکه فداکاری ارتش و نیروهای مسلح که برای این وطن مبارزه می‌کنند نیز تاثیرگذار بوده است.

بشار اسد اضافه کرد: این سختی‌ها باعث می‌شود که انسان قدرتمندتر شده و انسان بیش از گذشته ارزش وطن خود را بداند و معنای امن بودن کشور را بهتر درک می‌کند اما با وجود تمام تلاش گروه‌های تروریستی برای کشتار و ربودن افراد و شکنجه، اما آنها نتوانستند هیچ تاثیری بر میهن دوستی و پایداری شما در زمان ربوده شدن بگذارند که این اقدام ملی ممتازی به شمار می‌آید.

بشار اسد گفت که این جنگ همچنان به پایان نرسیده و هنوز هزاران سوری در درد و رنج به سر برده و تا زمانی که همگان آزاد شده وامنیت به کشور باز نگردد، خوشحالی ما تکمیل نمی‌شود.

افراد آزاد شده نیز به نوبه خود گفتند که اطمینان داشتند که دولت آنها را آزاد خواهد کرد و بر همت عالی خود تاکید کرده و گفتند که به زندگی طبیعی خود بازگشته تادر امنیت و شکوفایی سوریه نقش داشته باشند.

تسنیم

تبلیغات