امام جمعه برازجان :نظر شورای نگهبان فصل الخطاب درتایید انتخابات است
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۳۶:۰۰

بوشهر- ایرنا- امام جمعه برازجان گفت: باتوجه به تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان این مهم فصل الخطاب است.

بوشهر- ایرنا- امام جمعه برازجان گفت: باتوجه به تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان این مهم فصل الخطاب است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن مصلح درخطبه های نمازجمعه برازجان با تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران افزود:غیرت دینی، ملی و استقلال طلبی از خصوصیات بارز امام راحل بود.
وی یادآورشد: امام در مقابل کمترین اهانتی به اسلام و مقدسات دینی کوتاه نمی آمد .
مصلح اضافه کرد: از ویژگی های غیرت دینی امام آن بود که فرمود من به تمام دنیا با قاطعیت اعلام می کنم که اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما باستند ما در مقابل دنیای آنها خواهیم ایستاد.
امام جمعه برازجان گفت: همچنین امام بواسطه غیرت دینی که داشت هر جا که احساس می کرد کشور و یا ملت و یا عزت ملی در خطر است ساکت نمی نشست .
وی یادآورشد: همچنین امام معتقد به استقلال فردی و اجتماعی انسان ها بود در این مورد نیز تلاش می کرد و مانع اصلی استقلال را وابستگی فرهنگی و فکری به اجانب می دانست.
خطیب نمازجمعه برازجان با اشاره به تعطیلی موسسه اعتباری آرمان در شهر برازجان گفت: به دلایل ضعف نظارت ، سودجویی و زیاده خواهی ،افراد پول های خود را به افراد و موسسات مالی و شرکت های هرمی می سپارند که این فعالیت های غیر سالم و بعضا مشکوک سرانجامش ورشکستگی مردم می شود که مسئولین باید نظارت بیشتری بر این موسسات داشته باشند.
6045/ 7213** خبرنگار: سیده حلیمه حسینی ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

تبلیغات