امام جمعه خور: 14و 15 خرداد فرصتی برای بازخوانی اهداف انقلاب اسلامی است
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۷:۰۰:۰۰

خور و بیابانک، اصفهان - ایرنا - امام جمعه خوروبیابانک گفت: چهاردهم و پانزدهم خرداد فرصتی برای بازخوانی اهداف امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی است.

خور و بیابانک، اصفهان - ایرنا - امام جمعه خوروبیابانک گفت: چهاردهم و پانزدهم خرداد فرصتی برای بازخوانی اهداف امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ' سیداحمد مهدی نژاد ' در خطبه‌های نماز جمعه شهر خور با اشاره به اهمیت 14 خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و 15 خرداد به عنوان زمان سر آغاز نهضت امام خمینی (ره) افزود: این روزها فرصتی برای تبیین ویژگی های شخصیتی، خدمات و اهداف امام راحل برای نسل جوان است.
وی افزود: یادآوری ابعاد مختلف شخصیت امام راحل در این روزهای تاریخی باعث مصون ماندن انقلاب اسلامی از انحراف می‌ شود.
امام جمعه خور بیان کرد: امروز باید آرمان های امام و اهداف وی را بشناسیم و بشناسانیم تا افکار و اندیشه های امام خمینی تحریف نشود.
حجت الاسلام مهدی نژاد با بیان اینکه حضرت امام خمینی اسلام را تجدید کرد و قوت بخشید گفت: شخصیت بلند امام آنچنان تابنده است که تمام انقلابیون جهان از وی به عنوان سلسله جنبان تاریخ یاد می کنند.
وی افزود: هر کسی که انقلابی باشد تمام رفتار، کردار، پیام و کلام امام (ره)را سرلوحه کار خود قراردهد.
امام جمعه خور گفت: باید همچنان ابعاد وجود حضرت امام خمینی (ره) برای مردم و نسل جوان بیان شود و همه برای تحقق اهداف بلند ایشان فعالیت کنند.
وی خاطرنشان کرد: راه امام راحل(ره) راه عزت، استقلال، کفر ستیزی و مقابله با توطئه های دشمنان بود و باید همان مسیر تداوم داشته باشد.
شهرستان خور و بیابانک در 420 کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.
م.ف/ 7153/ 2093 ** دریافت و انتشار: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

تبلیغات