امام جمعه شیراز ؛مردمی بودن از خصوصیات بارز امام خمینی
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۳۷:۰۴
عشق به اسلام، توجه ویژه به مردم واعتبارقایل شدن برای آنان از خصوصیات بنیانگذارکبیرانقلاب اسلامی بود.
عشق به اسلام، توجه ویژه به مردم واعتبارقایل شدن برای آنان از خصوصیات بنیانگذارکبیرانقلاب اسلامی بود.

عشق به اسلام، توجه ویژه به مردم واعتبارقایل شدن برای آنان از خصوصیات بنیانگذارکبیرانقلاب اسلامی بود.

امام جمعه شیراز ؛مردمی بودن از خصوصیات بارز امام خمینیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز فارس ،آیت الله ایمانی درخطبه‌های نمازجمعه بابیان اینکه امام خمینی برای مشارکت مردم در امور حساس بودند افزود: رهبرمعظم انقلاب نیز اصل با مردم بودن و توجه به اعتقادات اسلامی رادرهمه زمینه‌ها در نظر داشته و دارند.
نماینده، ولی فقیه در فارس افزود : در دوران رهبری رهبرمعظم انقلاب تاکنون اتفاقات بسیار زیادی برای کشور رخ داده که معظم له با درایت توانسته اند این نقشه ها و توطئه‌های دشمنان راخنثی کنند.امام جمعه شیراز افزود: رهبری توانستند طی این ۲۸ سال بحران‌های عظیمی را که دشمنان قسم خورده با کمک هواداران داخلی ایجاد کرده بودند خنثی کنند.
وی ادامه داد: پروژه مطبوعات زنجیره‌ای که همگان دیدند چه مسائلی را در کشور ایجاد کرده بودند با درایت رهبری مهار شد.
آیت الله ایمانی تاکید کرد: کودتای ۱۸ تیر سال ۷۸ که با کمک مردم مهار شد و فتنه بزرگ ۸۸ که ۸ ماه کشور را از پا انداختند و امروز گروهی شعار رفع حصر می‌دهند.
وی گفت: رفع حصر ممکن است، اما در دادگاه به مشکلات ایجاد شده در این ۸ ماه پاسخ دهند، شهید شدن تعدادی از بسیجیان از موارد مهم است.
امام جمعه شیراز ؛مردمی بودن از خصوصیات بارز امام خمینیامام جمعه شیراز گفت: مقام معظم رهبری طی این سال‌ها کشتی انقلاب را به سلامت به ساحل رساندند و امروز در منطقه و جهان دارای جایگاه والایی هستیم.
نماینده، ولی فقیه در فارس افزود: اگر دولت گوش به فرمان مقام معظم رهبری است چرا به موضوع سند ۲۰۳۰ توجه نمی‌شود.
آیت الله ایمانی گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس و شورای انقلاب فرهنگی باید در گذشته به این سند توجه می‌کردند و حالا برای چی با وجود مخالفت شدید رهبری بازهم دفاع می‌کنند.امام جمعه شیراز در ادامه با اشاره به تحریم های آمریکا علیه کشورمان افزود: دلیلی ندارد که به این فکرکنیم تحریمهادر راستا یا مغایر برجام است بلکه باید به فکرخنثی کردن آن ها باشیم و کاری کنیم که تحریم‌ها بی اثر بشود.
آیت الله ایمانی افزود: تنها راه مقابله با تحریم های آمریکا روی آوردن به مردم، بالابردن تولید و اشتغال و افزایش قدرت اقتصادی کشور است و اگر این اقدامات انجام گیرد دشمن که هدف میان مدتش از بین بردن اقتصاد کشور است با شکست روبرو خواهدشد.

تبلیغات