امام جمعه عجب شیر: پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه نقش رهبری موثر امام راحل بود
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۳۵:۰۰

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه نقش موثر رهبری امام راحل در هدایت قیام مردم علیه حکومت طاغوت بود و امام در آن زمان نقش رهبری را به بهترین شکل ایفا کردند.

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه نقش موثر رهبری امام راحل در هدایت قیام مردم علیه حکومت طاغوت بود و امام در آن زمان نقش رهبری را به بهترین شکل ایفا کردند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی شربیانی در خطبه های این هفته عجب شیر اظهار کرد: امام خمینی (ره) بزرگ‌ ترین انقلاب جهانی با پایه ‌های دینی را بنیان گذاری، و به عنوان‌ نابغه قرن و نظریه ‌پرداز نهضت‌ اسلامی‌، مردم را در مسیر سخت انقلاب هدایت و رهبری کردند.
وی اضافه کرد: امام خمینی(ره) جهادگر بزرگ عصر حاضر در مقابل طاغوت کلمه حق را اقامه کرد و بزرگترین مراتب جهاد را انجام داد.
وی ایستادگی و تقابل آگاهانه و هدفمند در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی را از دیگر محورهای جهاد بزرگ امام برای اقامه حق عنوان و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) و پس از آن رهبر معظم انقلاب، هدفی جهانی دارد.
وی اظهار کرد: کسی که نائب حضرت ولی عصر(عج) است نمی تواند در انقلاب و نهضت بزرگ خود اهداف جهانی را دنبال نکند.
خطیب نماز جمعه عجب شیر ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران رسالتی جهانی دارد و بر اساس وعده الهی، سرانجام پیروزی با حق و طرفداران حقیقت است.
وی با اشاره به اینکه امام راحل(ره) شوکت، عظمت، اقتدار و در عین حال رافت، رحمت و عدل نبوی و علوی را به همه ما یاد داد اضافه کرد: امام خمینی(ره) به مسیر و هدفی که دنبال می کرد یقین و باور کامل داشت و از سوی اولیا الهی مورد تایید بود.
حجت الاسلام شربیانی متذکر شد: امام خمینی(ره) حامی جدی و بزرگ مستضعفین بود و امروز آنهایی که می خواهند در مسیر امام(ره) باشند باید به حال محرومان جامعه رسیدگی کنند.
وی خاطرنشان کرد: اندیشه ها، اهداف و مسیر روشن انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) امروز در سیره فکری و عملی رهبر معظم انقلاب کاملاً نمایان شده و ایشان تداوم بخش حقیقی راه امام راحل(ره) هستند.
امام جمعه عجب شیر همچنین با اشاره به سالروز قیام 15 خرداد، خواستار توجه عمیق عموم افراد جامعه خصوصا مردم شهرستان عجب شیر و حضور در مراسم گرامیداشت این روز شد.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار:شهرام ناعم وند**انتشاردهنده:عیسی عطاپور**
3077/7485

انتهای پیام /*

تبلیغات