این متهم با نام مامور امنیتی زنان را اغفال می کرد
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۸:۳۴:۳۰
متهم سابقه دار که با معرفی خود به عنوان نیروی نهاد امنیتی زنان را اغفال می کرد، در مخفیگاهش در خیابان شیخ بهایی دستگیر شد.
متهم سابقه دار که با معرفی خود به عنوان نیروی نهاد امنیتی زنان را اغفال می کرد، در مخفیگاهش در خیابان شیخ بهایی دستگیر شد.

ایران آنلاین /مرکز اطلاع رسانی پلیس در خصوص این پرونده اعلام کرد: با اعتماد خانواده‌های قربانیان پرونده به خدمتگزاران خود در پلیس نسبت به اعمال مجرمانه فردی که با ترفند اغفال و ارعاب وتهدید اقدام به اخاذی از تعدادی زن کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت ناجا دستگیر شد.

این متهم که از سوابق گوناگون در جعل و کلاهبرداری، جاسوسی علیه امنیت ملی و روابط نامشروع با افراد مختلف برخوردار بوده، با سوءاستفاده از عناوین سازمان‌ها و نهادهای امنیتی، سیاسی، کشوری و لشکری، طعمه‌های خود را شکار کرده و سپس با هدایت آن‌ها به مخفیگاه خویش به بهانه حل مشکلات خانوادگی و اقتصادی و ... با تهدید و ارعاب از آن‌ها اخاذی می‌کرد.
پس از دستگیری، متهم به تمامی اتهامات منتسب به خویش اعتراف کرد و پرونده برای سیر مراحل قانونی وشناسایی دیگر قربانیان احتمالی تحویل مقامات قضائی شد.
لازم به ذکر است، چه بسا در لایه‌های پنهان جامعه احتمال وجود مجرمانی از این دست باشد بنابراین ضرورت دقت و هوشیاری خانواده‌ها و اعتماد به فرزندان خود به منظور پیشگیری از حوادث تلخ و ناگوار و برخورد قاطع با این دست از مجرمان، انتظار پلیس است. / پارس نیوز

کلمات کلیدی

تبلیغات