رسیدگی به پرونده ۱۱ مدیر استان فارس به اتهام تخلفات انتخاباتی
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۴:۴۳:۰۱
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس از رسیدگی به اتهام ۱۱ نفر از مدیران اجرایی استان در جریان انتخابات خبر داد. احمد رحمانیان پیرامون پرونده‌های تخلفات انتخاباتی در استان فارس گفت: طی این مدت ۵۵ پرونده تخلف انتخاباتی در سطح استان تشکیل شده و ۱۰۲ متهم زن...
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس از رسیدگی به اتهام ۱۱ نفر از مدیران اجرایی استان در جریان انتخابات خبر داد. احمد رحمانیان پیرامون پرونده‌های تخلفات انتخاباتی در استان فارس گفت: طی این مدت ۵۵ پرونده تخلف انتخاباتی در سطح استان تشکیل شده و ۱۰۲ متهم زن...

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس از رسیدگی به اتهام ۱۱ نفر از مدیران اجرایی استان در جریان انتخابات خبر داد.

احمد رحمانیان پیرامون پرونده‌های تخلفات انتخاباتی در استان فارس گفت: طی این مدت ۵۵ پرونده تخلف انتخاباتی در سطح استان تشکیل شده و ۱۰۲ متهم زن و مرد در سطح استان بازداشت شدند که در حال حاضر این افراد با قرار تامین کیفری آزاد و فقط ۵ نفر بازداشت هستند.
وی با اشاره به تخلفات برخی از مدیران اجرایی در سطح استان بیان کرد: در این خصوص ۱۱ نفر از مدیران اجرایی که به نفع برخی از نامزدها تبلیغاتی انجام داده بودند شناسایی شدند که سه نفر از این مدیران فرماندار و مابقی مدیرکل و یا حتی سمت‌هایی بالاتر نیز داشته‌اند.
وی بیان کرد: اتهامات این افراد تبلیغ به نفع برخی از نامزدها، سوء استفاده از مقام و موقعیت شغلی، تبلیغ خارج از ضوابط قانونی و اهانت و افترا و تخریب رقبا بوده است.
رحمانیان از خرید و فروش رای در برخی از حوزه‌ها خبر داد و افزود: در روز رای‌گیری افرادی در سه حوزه انتخاباتی از جمله مرودشت به صورت گسترده مبادرت به خرید و فروش رای می‌کردند که شناسایی شدند.
وی بیان کرد: در روز انتخابات ۸۰ نفر در کل استان به اتهام خرید و فروش رای دستگیر شدند که قرارهای قانونی در مورد آنها صادر شد و پرونده‌شان در مراجع قضایی در حال رسیدگی است و این پرونده‌ها به صورت ویژه در دستگاه قضایی رسیدگی می‌شود.
رحمانیان گفت: افرادی که در انتخابات مجلس در نورآباد اقدام به تیراندازی کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت مردم شده بودند پرونده‌شان به اتهام محاربه در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


تبلیغات