رهبری ایران قوی ترین دیوار نظام و محکم ترین شاخص نظام
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۱۰:۱۰
امام جمعه زاهدان گفت: افرادی می‌خواستند پایه‌های این نظام را سست کنند که اگر رهبری مدبرانه و مهارت ایشان نبود این نظام امکان سقوط داشت.
امام جمعه زاهدان گفت: افرادی می‌خواستند پایه‌های این نظام را سست کنند که اگر رهبری مدبرانه و مهارت ایشان نبود این نظام امکان سقوط داشت.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: رمضان ماه نور نورانیت، ماه ارتباط با آسمان و قرآن است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: رمضان ماه تقوا، پارسایی و ضیافت است و  امروز اولین جمعه این ماه عزیز است که در آن قرار داریم.
وی گفت: رمضان بهار زندگی انسان‌ها است که روح را از خواب زمستانی بیرون می‌آورد تا تحول و دگرگونی برای انسان به ارمغان بیاورد، ماهی که خوابش عبادت نفس کشیدن تسبیح و شیاطینش در قل و زنجیر هستند.
وی با بیان اینکه ماه رمضان شب و روز آن لحظه عروج انسان‌هاست، ادامه داد: فرقی نمی‌کند شب، سحر یا ظهر باشد ماه بارش و خیر و برکت خداوند است ماه پاکی و خانه تکانی دل است.
سلیمانی افزود: رمضان فاجعه غم انگیز دیگری در خود دارد که بزرگترین مرد عالم در محراب نماز فرقش شکافته می‌شود، رمضان در درون خودش لیالی قدر را دارد در این ماه بود که قرآن نازل شد.
وی گفت: در این ماه دعا کنید، بشینید پای دعای‌های کمیل وتوسل و جوشن کبیر و حدیث کسا، همه ما به درگاه خداوند نیازمند هستیم و  باید با خواندن دعاها بتوانیم نیازهای خود را از خداوند بگیریم.
خطیب نماز جمعه زاهدان بیان کرد: بزرگان دین ما میفرمایند میخواهی خدا با تو حرف بزند قرآن بخوان و اما اگر میخواهی تو با خدا حرف بزنی دعا بخوان.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم در این ماه روح خود را صیقل دهیم و انس بگیریم با پروردگار و قرآن و پیامبر اسلام همچنین محکوم می‌کنیم جنایات کشورهایی که به مردم مظلوم بحرین و یمن ظلم می‌کنند.
 
حضرت آیت الله سلیمانی گفت: بعد از رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران همه نگران بودند که این کشتی طوفان زده انقلاب توسط چه نا خدایی امکان رسیدن به ساحل نجات را دارد که مجلس خبرگان از میان انسان‌های شایسته حضرت آیت الله خامنه ایی را به انتصاب رهبری این نظام انتخاب کردند
سلیمانی افزود: رهبری ایران یعنی قوی ترین دیوار نظام و محکم ترین شاخص نظام.
خطیب نماز جمعه زاهدان با اشاره به اینکه افرادی می‌خواستند پایه‌های این نظام را سست کنند گفت اگر رهبری مدبرانه و مهارت ایشان نبود این نظام امکان سقوط داشت.
وی ادامه داد: برخی خیال میکردند که اسلام مانند کمونیسم است و رئیس دولت اصلاحات را هم گورباچف می دانستند که در واقع در اشتباه بودند.
 
سلیمانی به کودتای 18 تیر 87 اشاره کرد و گفت: در این کودتا 3 پازل طراحی شده بود اول طراحی نیروهای خارجی, صحنه گردانی اپوزوسیون داخلی و بازیگری تعدادی دانشجو نما که بازیچه سیاست‌بازان حرفه ایی شده بودند.
سلیمانی افزود: در حادثه 11 سپتامبر جریان سیاسی اصلاحات اسرار داشتند که ایران از این فرصت استفاده کند و وارد گفتگو با آمریکا شود و در ائتلاف بزرگ ضد تروریسمی آمریکا شرکت کند.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ما ضد تروریسم هستیم و با تروریسم نبرد داریم و از قربانی حوادث تروریستی هستیم و آمریکا لایق سرپرستی این جریان نیست چرا که آمریکا خود حامی تروریست  میباشد.
خطیب نماز جمعه زاهدان با اشلره به نامه وقیحانه 127 نفر از نمایندگان مجلس در بهار 82  گفت: زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد 127 نفر از نمایندگان مجلس به رهبر معظم انقلاب نامه نوشتند و تصویر غیر واقعی از وضعیت کشور و آرایش مقتدارنه دشمنان در مرزهای خارجی را نشان دادند و اشاره کرده بودند که تنها راه نجات تسلیم به مذاکره با آمریکاست.
 سلیمانی ادامه داد: اما رهبر معظم انقلاب تصویری واقع بینانه از کشور را نشان دادند و لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب و پرهیز از هرگونه وحشت, جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن به نمایندگان هشدار داد.
 
سلیمانی در پایان به فتنه 88 اشاره کردند و افزود: دشمنان در فتنه ۸۸ ‌‌با تمام قوا به میدان آمد‌ند و اگر مدیریت و روشن بینی رهبر نبود خبری از انقلاب نبود.
 
در تیر78 کمیسیون فرهنگی مجلس پنجم طرحی را با عنوان اصلاحیه قانون مطبوعات در چهار بند به تصویب رساند و همزمان در این اصلاحیه جناح دوم خرداد با روزنامه های وابسته مسئله را منعکس کرد و تبلیغات منفی کردند و در 15 تیر قبل از مطرح شدن اصلاحیه در صحن علنی مجلس یکی از روزنامه ها اقدام به انتشار یکی از سنده های محرمانه منتصب به وزارت اطلاعت کرد و با تیتر بزرگ با عنوان سعید اسلامی پیشنهاد اصلاح قانون را داده است و به دنبال آن روزنامه تعطیل شد و رسانه های دوم خرداد و رسانه های خارجی فضا را متشنج کردند اما رهبر معظم انقلاب زیبا ترین مدیریت را انجام دادند.
فتنه 88 بدنبال انتخابات ریاست جمهوری اگر مدیریت رهبری نبود و روشن بینی رهبر نبود خبری از انقلاب نبود و 28 سال زیبایی طلایه داری رهبر انقلاب بود که این انقلاب حفظ شده.   
 

تبلیغات