شکست عجیب سخت است، چه مقابل پرسپولیس چه العین/ زمانی در حاشیه درست کردن سابقه دارد
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۲:۰۲:۰۵
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی نتیجه عجیب و غریب رقم می‌خورد سخت می‌شود.
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی نتیجه عجیب و غریب رقم می‌خورد سخت می‌شود.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص اینکه آیا شکست 6 بر صفر سال 52 مقابل پرسپولیس سخت‌تر بود یا شکست 6 بر یک مقابل العین اظهار داشت: همه اش سخت است وقتی نتیجه عجیب و غریب رقم می‌خورد سخت می‌شود.

وی در واکنش به اظهارات حسن زمانی مبنی براینکه سرمربی خارجی هم یکی از گزینه‌های استقلال است، عنوان کرد: من این صحبت را نشنیده‌ام.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا تغییر سرمربی این تیم کار درستی است، گفت: اصلا این مسئله را قبول ندارم، منصوریان و کادرش زحمت می‌کشند و خوب هم کار کرده‌اند. استقلال با منصوریان پیروزی‌های زیادی کسب کرد و حالا 2 بازی هم باخته است. 

عبداللهی در پاسخ به این سوال که مسئولان استقلال چه زمانی به صورت رسمی وارد نقل‌وانتقالات می‌شوند، خاطرنشان کرد: همه مجموعه استقلال در حال تلاش هستند، البته تیم و باشگاه فعلا در شوک باخت به العین هستند و بعد از خارج شدن از این بحران به شرایط عادی بر‌می‌گردند.

وی در پایان در مورد اینکه چرا حسن زمانی در این مقطع بحث مربی خارجی را پیش کشیده و باز هم استقلال را به حاشیه برده، گفت: زمانی همیشه همین کار را انجام داده و من متوجه کارش نمی‌شوم، زمانی در این امر سابقه دار است.

انتهای پیام/

تبلیغات