عاملان قتل عام مسلمانان در ماه مبارک رمضان مزدوران استکبار و صهیونیست هستند
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۷:۲۴:۰۰

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با محکوم کردن جنایاتی که در ماه مبارک رمضان از سوی عناصر مزدور و وابسته به آمریکا با چراغ سبز سردمداران استکبار و صهیونیست انجام می شود گفت: آنانی که خود را خادم الحرمین می نامند و در یمن، سوریه و عراق در ماه مبارک رمضان انفجارهای مهیب را به وجود می آورند وجدان و عاطفه اسلامی ندارند و تنها نام اسلام را یدک می کشند.

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با محکوم کردن جنایاتی که در ماه مبارک رمضان از سوی عناصر مزدور و وابسته به آمریکا با چراغ سبز سردمداران استکبار و صهیونیست انجام می شود گفت: آنانی که خود را خادم الحرمین می نامند و در یمن، سوریه و عراق در ماه مبارک رمضان انفجارهای مهیب را به وجود می آورند وجدان و عاطفه اسلامی ندارند و تنها نام اسلام را یدک می کشند.

به گزارش ایرنا آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نمازجمعه این هفته در مصلای قدس زاهدان اظهار داشت: اسلام دین رحمت و رافت و ماه مبارک رمضان فرصتی بی نظیر برای مسلمانان است تا انسانهای مومن بتوانند به ضیافت عطر آگین الهی ورود پیدا کنند اما عده ای به نام اسلام در این ماه مبارک مسلمانان را با زبان روزه به خاک و خون می کشند.
امام جمعه زاهدان تصریح کرد: روزها و شبهای رمضان چنان ارزشمند است که انسانهای خاکی را در بال رحمت و معرفت به آسمانها پرواز می دهد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: رمضان ماه نزول قرآن، ماه رستگاری و پاکی، ماه خانه تکانی دل، ماه درنگ و تامل، ماه راز و نیاز و ماه بندگی است.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: ماه مبارک رمضان برکات زیادی برای انسان دارد که باید دراین ماه از گنجینه دعاهایی که اهل بیت (ع) برای ما به ارمغان آورده اند به خوبی بهره ببریم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: رهبران مذهبی ما دعاهای گرانبهایی از جمله دعای کمیل، دعای ندبه، دعای عرفه، دعای جوشن کبیر را در اختیار مسلمانان قرار داده اند که از آنها نهایت استفاده را برای رسیدن به رستگاری ببریم.
عضو خبرگان رهبری بیان کرد: پس از رحلت امام خمینی (ره) همه در این فکر بودند که این کشتی طوفان زده انقلاب اسلامی با هدایت کدام ناخدا به راه خود ادامه می دهد که به لطف الهی این انقلاب از 28 سال پیش با هدایت های مدبرانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب در مسیر درست به حرکت خود ادامه می دهد.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان گفت: پس از رحلت امام خمینی (ره) مشکلات زیادی بر سر راه انقلاب اسلامی از جمله اجرای نافرمانی مدنی، براندازی خاموش و پدیده مشروعیت دوگانه وجود داشت که با هوشمندی رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای این مشکلات از سر راه انقلاب برداشته شد.
آیت الله سلیمانی افزود: افرادی می‌ خواستند پایه ‌های این نظام را سست کنند که اگر رهبری مدبرانه و مهارت رهبر معظم انقلاب نبود این نظام امکان سقوط داشت.
امام جمعه زاهدان گفت: برخی خیال می کردند که اسلام مانند کمونیسم است و رئیس دولت اصلاحات را هم گورباچف می دانستند که در واقع در اشتباه بودند.
امام جمعه زاهدان افزود: دشمنان در فتنه ۸۸ ‌‌با تمام قوا به میدان آمد‌ند و اگر مدیریت و روشن بینی آیت الله خامنه ای نبود این انقلاب وجود نداشت.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: نوشتن نامه وقیحانه 127نفر از نمایندگان مجلس ششم در قالب جام زهر به رهبر معظم انقلاب از دیگر مشکلات پیش روی نظام بود که تصویری غیر واقعی و ناامید کننده از وضعیت داخلی کشور و حتی فروپاشی نظام از داخل را نشان می داد که قبل از اینکه کیان نظام و استقلال و تمامیت ارضی کشور در مخاطره قرار گیرد جام زهر را باید نوشید.
آیت الله سلیمانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به نمایندگان آن مجلس پرهیز از هرگونه رعب و وحشت در مقابل جنگ روانی دشمن را هشدار دادند و این بی اعتمادی به نفس نمایندگان مجلس آن زمان را مدیریت کردند.
امام جمعه زاهدان افزود: حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از جمله مسائل پیش روی نظام جمهوری اسلامی بود که با روشن بینی رهبر معظم انقلاب به خوبی مدیریت شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی 28 سال به زیبایی، شجاعانه و هوشمندانه به همراه تدبیر و خلاقیت سکان داری این نظام الهی را در مقابل مسائل، مشکلات و توطئه های دشمنان برعهده داشته اند و به بهترین شکل از نظام و انقلاب اسلامی پاسداری کردند.
8006**3231**6081 خبرنگار: نرگس تیموری** انتشار دهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*

تبلیغات