نتایج اولیه انتخابات خانه مطبوعات فارس اعلام شد
۱۱ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۲۲:۳۷:۰۰

شیراز - ایرنا - پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس شامگاه پنجشنبه نتایج اولیه انتخابات خانه مطبوعات این استان که روز چهارشنبه به صورت الکترونیک برگزار شد، اعلام کرد.

شیراز - ایرنا - پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس شامگاه پنجشنبه نتایج اولیه انتخابات خانه مطبوعات این استان که روز چهارشنبه به صورت الکترونیک برگزار شد، اعلام کرد.

به گزارش دریافتی ایرنا از این پایگاه اطلاع رسانی، 198 فعال رسانه ای استان فارس از میان 26 کاندیدای انتخابات هفتمین دوره خانه مطبوعات استان فارس، هفت عضو هیات مدیره و دو بازرس را برای مدت دو سال انتخاب کردند.
در رسته مدیر مسئول محمد عسلی مدیر مسئول روزنامه عصر مردم با 54 و پیمان بهادری با 45 رأی به عضویت هیئت مدیره درآمدند. در رسته خبرنگار نیز غیاث الدین ملک حسینی با 82 رأی، حسن دهقان با 72 رأی و محمدتقی زرین چنگ شیرازی با 70 رأی به مدت دو سال عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات فارس شدند. حسین کشتکار با 46 رأی و فاطمه اسدزاده هم با 38 رأی به عنوان بازرسین انتخاب شدند.
با توجه به حد نصاب نرسیدنِ تعداد نامزدهای دو رسته سرپرست خبرگزاری ها و سرپرست روزنامه های کشوری طبق تبصره 4 ماده 22 خانه مطبوعات فارس، دو نامزدی که در سایر رسته ها بیشترین آرا را داشته اند به عضویت هیات مدیره در می آیند. بنابراین سید احمد نجفی با 30 رأی و محمد جواد شلتوک کار با 27 رأی عضو هیات مدیره خانه مطبوعات فارس شدند.
همچنین زهرا سیامک با 17 رأی و معصومه جعفری با 15 رأی عضو علی البدل رسته خبرنگار، محمدحسین شهرمیانی با 14 رأی عضو علی البدل رسته مدیرمسئول و محمدصالح مقدسی با 11 رأی و علی سعادت با 11 رأی عضو علی البدل دو رسته باقی مانده بدون کاندیدا شدند. علی اکبر صالحی نیز با 28 رأی بازرس علی البدل شد.
گفتنی است این نتایج اولیه انتخابات و تنها بر اساس میزان آرای الکترونیکی است و پس از بررسی توسط ستاد انتخابات مرکزی، نتایج نهایی اعلام خواهد شد.
همچنین چنانچه بعد از اعلام نتایج، افرادی که مشمول ارائه برگه عدم سوء پیشینه بوده‌اند، در مهلت مقرر آن را بارگذاری نکنند، فرد علی البدل جایگزین می شود.
3002/ 2027
دریافت خبر: فاطمه هاشمی نیک ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی

انتهای پیام /*

تبلیغات