نحوه ثبت نام در بزرگترین انتخابات صنفی ایران اعلام شد
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۰:۲۵:۰۱
-------------------------------------------------------------------------- ...
-------------------------------------------------------------------------- ...

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی

معاون درمان وزارت بهداشت از آغاز فرایند ثبت نام از متقاضیان هیئت مدیره هفتمین دوره سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.


انتخابات نظام پزشکی

به گزارش سلامت بی باک، محمد آقاجانی در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان هیئت مدیره هفتمین دوره سازمان نظام پزشکی اظهار داشت: با تعیین اعضا شورای نظارت هر شهرستان، هیات اجرایی انتخابات تشکیل شده است و به منظور جلب مشارکت حداکثری جامعه پزشکی و با استناد به ماده 8 و 9 آیین نامه اجرایی انتخابات نظام پزشکی، روند اطلاع رسانی و ثبت نام متقاضیان به روسای دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: بر اساس این ابلاغیه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، آگهی ثبت نام در سراسر کشور در روزنامه‌های کثیرالانتشار در روز شنبه 13 خردادماه، منتشر و با استفاده از سایر روش‌ها هم اطلاع رسانی خواهد شد.

آقاجانی با بیان اینکه زمان ثبت نام از 14 تا 20 خرداد ماه در تمامی ایام عادی و تعطیل از ساعت 8 تا 16 در سراسر کشور است، افزود: متقاضیان واجد شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک به مکان‌های تعیین شده توسط هیئت اجرایی انتخابات شهرستان‌های خود مراجعه کنند.

وی افزود: به استناد ماده 23 قانون سازمان نظام پزشکی متقاضیان باید دارای شرایطی شامل تابعیت ایرانی، نداشتن فساد اخلاقی و مالی، داشتن حسن شهرت اجتماعی و شغلی، حسن شهرت در تعهد عملی به احکام دین مبین اسلام و وفاداری به قانون اساسی، دارا بودن حداقل 3 سال سابقه عضویت در نظام پزشکی و عدم عضویت در هیئت نظارت و اجرایی، باشند.

رئیس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی همچنین گفت: اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تابع احکام دینی اعتقادی خود هستند.

گفتنی است لیست نهایی کاندیداها پس از بررسی صلاحیت توسط هیئت نظارت در تاریخ 18 تیرماه اعلام می‌شود و در تاریخ 30 تیرماه امسال انتخابات این دوره سازمان نظام پزشکی در 207 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.تبلیغات