نقشه جدید بازی Overwatch در دسترس کاربران پی‌ سی قرار گرفت
۱۲ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۲:۳۲:۰۰

نقشه‌ی جدید بازی Overwatch به نام Horizon Lunary Colony در دسترس کاربران نسخه آزمایشی بازی روی پی‌سی قرار گرفت.

نقشه جدید بازی Overwatch در دسترس کاربران پی‌ سی قرار گرفتنقشه‌ی جدید بازی Overwatch به نام Horizon Lunary Colony در دسترس کاربران نسخه آزمایشی بازی روی پی‌سی قرار گرفت.

نقشه‌ی جدید بازی Overwatch پس از پشت سر گذاشتن یک سری آزمایش، برای کاربران پی‌سی بازی در دسترس قرار گرفت. اگر از دارندگان نسخه آزمایشی بازی Overwatch روی رایانه‌های شخصی هستید، می‌توانید به تجربه‌ی نقشه‌ی Horizon Lunary Colony بپردازید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، نقشه‌ی Horizon Lunary Colony در روی کره ماه جریان دارد در جریان بازی کردن، شاهد چشم انداز‌های زیبایی از کره‌ی زمین و فضا خواهیم بود. همچنین یک ویدیو نیز این نقشه زیبا منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را در زومجی مشاهده کنید.

برای دانلود ویدیو به سایت آپارات مراجعه کنید

در ادامه کمپانی بلیزارد، سازنده و ناشر بازی Overwatch، در توضیحات نقشه بازی می‌گوید:

Horizon Lunary Colony یک نقشه تهاجمی که بر پایه المان‌های علمی ساخته شده است. Clonoy بر پایه اولین قدم بشریت برای اکتشافات خود در فضا ساخته شد و هدف‌اش این بود که به بررسی وجود سکونت در فضا برای انسان‌ها و میمون‌ها بپردازد.

تحقیق‌های دانشمندان نتایج خوبی را به همراه داشت تا اینکه ناگهان تمامی راه‌های مخابراتی به این پایگاه از بین رفت.

در آخر جف کپلن، کارگردان بازی، با منتشر کردن یک ویدیو صحبت‌هایی در مورد نقشه‌ی جدید بازی انجام داده است و در جریان این صحبت‌ها، اعلام کرده که در نقشه مورد نظر المان‌های بسیار جالبی تعبیه شده است. به عنوان نمونه برای هر دو تیم در نزدیکی‌های کپچر پوینت، محیط مرتفعی در نظر گرفته شده است.

برای دانلود ویدیو به سایت آپارات مراجعه کنید

تبلیغات